Participants to LGM 2019

Jabier Arraiza, Inkscape
Stuart Axon, Shoebot
Douglas Bagnall, Catalyst IT
Tav Bah, Inkscape
Pieter Barendrecht, University of Groningen
Manetta Berends, Varia
Pascal Bies
Julie Blanc, Paged Media Initiative / University Paris 8 / EnsadLab 
Jérôme aka d.j.a.y Blanchi
Larisa Blazic
Craig Bradney, Scribus
Simon Budig
Agata Cacko, Krita
Ricardo Campos Ramos, IdeiaCafe Design Comunicação
Ana Isabel Carvalho, Manufactura independente
Dylan Coakley, photoflare.io
Ginger Coons
Dave Crossland, I feel fonts
Kristi Cunga
Darix
Pat David, pixls.us
Elisa De Castro Guerra, Activdesign
Julien Deswaef, ThoughtWorks
Gnansounou Detondji Remeo, Real Partner
Brien Dieterle, MyPaint
Eylul Dogruel
René Dudfield, pygame.org
Julian Eisel, Blender
Henrik Elburn
Tobias Ellinghaus, darktable
Holger Everding, freie Farbe
Livio Fania
Forogh Farzi
Lasse Fister, graphicore.de
Flössie
Marc Foley
Cédric Gémy, , Activdesign
Jan Gerner, Yanone
Jean Ghali, Scribus
Nor Greenhalgh
Timothée Giet, GCompris, Krita
Frédéric Guimont, The Character Creator
Johannes Hanika, darktable
Morgan Hardwood, pixls.us
Charlie Harvey
Tamir Hassan, The Editable PDF Initiative
Eli Heuer
Jan-Peter Homann, freie Farbe
Veronika Horská, Portucalio
Brendan Howell,Hochschule für Bildende Künste – Braunschweig
Pierre Huyghebaert, OSP
Stefan Huber, Signalwerk GmbH
Helen Varley Jamieson, UpStage
Marc Jeanmougin, Inkscape
Jehan, GIMP
Quentin Juhel, PrePostPrint
Mihaela Jurkovic, Inkscape, Prkos
Anna Kautenburger, Adolf Bender Zentrum
Ludovic Kiefer, En un clic
Øyvind Kolås, GIMP
Sebastian Kosch
Marcel Köster, ILGPU
Indra Kupferschmid
Ricardo Lafuente, Manufactura independente
David Lamhauge
Tatica Leandro, darktable
Tom Lechner
Raph Levien, Runebender
Ryan Levick, Microsoft
Ludi Loiseau, OSP
Jara Lorena
Sarah Magnan, OSP
Sascha Markus, Der Flaneur
Michael Natterer
Roel Nieskens, PixelAmbacht
Igor Novikov
Vivasvan Patel, K|Lens
Suhyun Park
Brent Patterson
Flavio Perez, Les fées spéciales
Simon Peter, Appimage
Damien Picard, Les fées spéciales
Aurélien Pierre, darktable
Gregory Pittman, Scribus
Macarena Pivaral
Dmitri Popov
Alexandre Prokoudine, Libre Graphics World
Liam Quin
Boudewijn Rempt, Krita
Simon Repp, apertus
Ale Rimoldi, Scribus
Rishi, Fedora, GNOME
Jacob Rus
Colin Rolfs
Jacob Rus
Mica Semrick, pixls.us
Pedro Pinto Silva, Portucalio
Noémie Scherer
Michael Schmitz, Experimental Media Lab @ Academy of Fine Arts Saar
Stefan Schmitz
Lorenz Schori, WOZ, SpreadFlow
Michael Schumacher, GIMP
Carl Schwan, KDE
Tabish Shaikh, K|Lens
Aakar Sharma, The Captury
Redon Skikuli
Neil C Smith, PraxisLIVE
rstein Steinort, pixls.us
Andreas Sutor, Opensaar e. V.
Peggy Sylopp, pexlab.space
Keywan Tonekaboni, c’t
Alvaro Torres, Universidad de Moa
Frank Trampe, FontForge
David Tschumperle, pixls.us
Bernat Tyers, Open Source Design Collective
Carlo Vaccari
Stéphanie Vilayphiou, Open Source Publishing
Andreas Vox, Scribus
Juergen Weigert, Inkscape, FabLab Nuernberg
Ingo Weyrich, pixls.us
Nathan Willis